Hakkımızda


İnsan yaşamında güvenliğin ve korunmanın en öncelikli değer olduğuna inanan Tursan Kilit, çıkış noktası olarak hizmet ve becerinin harmanlanmasını referans almaktadır.
1968 yılında Ahmet TURHAN tarafından kurulan firma; kalite ve uygun fiyat avantajlarını bir arada sunma hedefini taşımaktadır.

Tursan Kilit hem hizmet sırasında hem de hizmet sonrasında sağladığı müşteri memnuniyetiyle alanında lider pozisyonunu güvenle korumaktadır. Kilit sistemleri alanında kaliteye gönül veren bir marka olarak her kesimden kullanıcının beklenti ve ihtiyaçlarının daimi takipçisi olan Tursan Kilit, hizmet standartlarını bu taleplere uygun olarak genişletmekte ve yenilemektedir.

İlgili uzman kadrosu, hizmet sonrası profesyonel müşteri hizmetleri, özenle inşa ettiği güvenli iletişim süreci ve memnuniyet garantisiyle Tursan Kilit; kusursuz müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Yaşamında uygun fiyat ve deneyim dışında güven ve dayanıklılık da talep edenlerin buluştuğu isim olan firma, uzun yıllardır çağın öncüsü olan üretim anlayışını özveriyle büyütmektedir.

Çeşitli modellerde kapı donanımları ve raf altı çalışmaları gerçekleştiren firma, uzun süre güvenle kullanacağınızı garanti eden başarılara imza atmaktadır. Tursan Kilit son teknoloji ürünü çalışmaları ve benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı sayesinde memnuniyetinizi daha ileriye taşıma misyonuna sahiptir.